GAZIANTEP GIDA TARIM VE HAYVANCILIK PLATFORMU

15 Temmuz 2016 tarihinde Ülkemizin birlik ve beraberligine demokrasimize hunharca ve alçakça yapilmis olan darbe tesebbüsü Türk Milletimizin sagduyulu, kararli ve vakur durusuyla tarihin kendisine yüklemis esaret olgusundan hazzetmeyen anlayisiyla bir kez daha tek vücut olmustur. Bu alçakça ve pervasizca anlayisi zihniyet kirliligi içerisinde demokrasimize yapilan saldiri aziz milletimizin ve devletimizin azmiyle tüm dünyaya esaret zilliyetini yasamaktansa sehitlik olgusunu benimseyip devletini ilelebet payidar kilma adina canlarini hiçe sayarak kirli emellere geçit verilmemistir.

Bu Ülke 3-5 vatan hainine pabuç birakilacak kadar kolay kurulmamistir.

 

Bu çagdisi anlayisla Ülkemizin birlik ve beraberligine gölge düsürme adina beklenti ve hayallerle zihniyetini karartmis ortaçag anlayisinin etkisinden çikamamis tüm ser odaklarina dünya tarihine geçecek bir tarih yazilmistir.

 

Olaylarin basladigi andan itibaren siddetle tepki ve vakur durusunu ortaya koyan Sayin Cumhurbaskanimiz Recep Tayyip Erdogan’a, Basbakanimiz Sayin Binali Yildirim’a, hükümet üyelerine, siyasi parti baskanlarina, milletvekillerine,  basin ve sivil toplum kuruluslarina velhasil top yekûn Türk milletine çok tesekkür eder, sükranlarimi arz ederim.

Tüm Haberleri Gör